Kochani do świąt pozostało 30 dni:)…

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Kochani do naszych upragnionych świąt pozostało już tylko 30 dni i bardzo się cieszę, że tak licznie odwiedzacie magię:) Na stronce ostatnio pojawiło się wiele pomysłów na zrobienie ozdób choinkowych czy świąteczny prezent, które mam nadzieję, że wam się spodobały i zechcecie zrobić je w swoim domu:) Tak pozatym przygotowałam dla was jeszcze dwie ozdoby z makaronu i jedna z nich pojawi się już w jutrzejszym poście:) Niebawem umieszczę również dwa kolejne pomysły na świąteczne dekoracje:) Także gorąco zapraszam do korzystania ze stronki:)

A teraz Kochani napiszę o filmie „Kevin sam w domu”:) Otóż jak sami wiecie „Kevin sam w domu” to najzabawniejszy film o tematyce bożonarodzeniowej, jaki każdego roku dane było nam oglądać w telewizji i zarazem nieodłączny element każdych świąt Bożego Narodzenia. Jednak wszystko wskazuje na to, że w tym roku Polsat zrezygnuje z umieszczenia w świątecznej ramówce filmu o przygodach rezolutnego Kevina McCallistera! A szkoda bo uwielbiałam jak w święta puszczali Kevina, bo w moich odczuciach oglądanie Kevina jest po prostu już naszą świąteczną tradycją:):) Niestety chyba w tym roku musimy sobie nagrać ten film lub zaopatrzyć się w płytę DVD i na święta go po prostu włączyć i oglądnąć. Film „Kevin sam w domu” będzie można obejrzeć już dziś 23 listopada 2013 o godz. 20 na Polsacie! A tydzień później stacja pokaże kontynuację filmu. „Kevin sam w Nowym Jorku” który zostanie wyemitowany w sobotę 30 listopada 2013 o godz. 20 na Polsacie! Ja wraz z rodzinką z pewnością oglądniemy dziś Kevina, bo bardzo lubimy ten film, a jednocześnie od razu nagramy sobie go żeby móc oglądać go również w święta:)

POLECAM I ZAPRASZAM RÓWNIEŻ SERDECZNIE DO OGLĄDNIĘCIA LISTY ŚWIĄTECZNYCH FILMÓW I BAJEK KLIK

Dziękuję, że tak licznie odwiedzacie magię i że jesteście ze mną każdego roku:)

Pozdrawiam wszystkich gorąco:)

Viola autorka stronki