ZAPRASZAM RÓWNIEŻ SERDECZNIE DO OGLĄDNIĘCIA LISTY ŚWIĄTECZNYCH FILMÓW I BAJEK KLIK

Obejrzyj uroczą komedię „Ale szopka!”, pełną ciepła i inteligentnego angielskiego humoru. Daj się zaskoczyć Martinowi Freemanowi, znanemu z roli doktora Watsona w serialu „Sherlock” oraz filmów „To właśnie miłość” i „Autostopem przez galaktykę”, który tym razem wciela się w rolę niedocenianego nauczyciela szkoły podstawowej.

Święta to czas spokoju i radości. Teoretycznie… Ale nie dla Paula Maddensa, nauczyciela, który staje przed największym wyzwaniem w karierze. Paul ma wyreżyserować szkolne jasełka… w wersji musicalowej. Presja oczekiwań jest przytłaczająca, ponieważ wśród widzów zasiadać będzie była narzeczona Paula i jednocześnie hollywoodzka producentka. Jennifer rozważa możliwość zrealizowania filmowej wersji przedstawienia, a to dla Paula ogromna szansa. Nauczyciel będzie próbował nie tylko zapanować nad podekscytowanymi dziećmi i ich kłótliwymi rodzicami, ale spróbuje odzyskać utraconą miłość. Czy mu się to uda?

„Ale szopka!” to pełna ciepła i humoru historia o prawdziwym znaczeniu świąt, świetna rozrywka dla całej rodziny na zimowy wieczór filmowy.