Kochani do świąt pozostało 40 dni:)…

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Kochani do naszych upragnionych świąt pozostało już tylko 40 dni i cieszę się, że z każdym dniem nas tak licznie przybywa:) W tym roku i to całkiem niedawno na magii powstała nowa kategoria „Magia świąt na świecie – galeria” w której ukazały się już zdjęcia z ozdobami świątecznymi z Ramsgate (Anglia) i świąteczne zdjęcia z Winterland Hasselt (Belgia), które nadesłane zostały przez naszych stałych gości Rafika i Sylwię:) I tutaj w tym poście bardzo im dziękuję za te piękne zdjęcia bo dzięki nim mogliśmy zobaczyć wystawę z miasteczkiem które ma około 12 m oraz zdjęcia ze sklepu z ozdobami świątecznymi i pięknymi choinkami w tle (Anglia), a także zdjęcia z Hasselt (Belgia), gdzie od 1 grudnia powstaje tu Winterland czyli takie miejsce gdzie dzieci i myślę, że również i dorośli mogą poczuć magie świąt:)

Serdecznie zapraszam do odwiedzania magii i korzystania ze świątecznych przepisów, życzeń, porad, i wielu innych świątecznych postów zamieszczonych na stronce. Czas więc zacząć powoli świąteczne przygotowania! Mam również nadzieję, że przepisy i posty z ozdobami na choinkę i pomysły na prezent świąteczny które zamieściłam do tej pory wam się spodobały:) W najbliższych tygodniach pojawi się więcej świetnych pomysłów na świąteczne dekoracje, a także przygotowałam dla was Kochani jeszcze kilka przepisów świątecznych, w tym na pyszne krówki ciągutki które ukażą się już w jutrzejszym poście:) Także gorąco zapraszam i pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających magię:):)

Dziękuję, że jesteście!!!

Viola autorka stronki