Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

UWIERZ W MAGIĘ ŚWIĄT

Kochani Święta to niewątpliwie okres magiczny. Jednoczenie się ludzi, wybaczanie i zapominanie starych przewinień, czas zgody, szczęścia i miłości. Jest to czas, kiedy cała rodzina siedzi przy wspólnym stole, i wszyscy dzielą się opłatkiem składając sobie nawzajem świąteczne życzenia.  Wigilia również wywołuje u nas wiele wspomnień sięgających dzieciństwa i młodości, oraz smutku po tych, którzy już na zawsze odeszli, ale i także rozjaśniona jest wiecznie płonącą w naszych sercach nadzieją pełnego szczęścia.

Dla kochanych dzieci z całą pewnością jest to chyba najpiękniejszy wieczór w roku, w którym atmosfera baśni urzeczywistnia się na te kilka godzin, gdzie w blasku różnorodnych światełek choinki, dzieci z niecierpliwością oczekują na pierwszą gwiazdkę i na prezenty. A nawet najskromniejszy upominek posiada w ten wyjątkowy wieczór wartość wyjątkową, stając się symbolem łączącej ludzi miłości i przyjaźni. Kochani gdy Wigilia Bożego Narodzenia nastanie niechaj Gwiazdka Pokoju drogę nam wszystkim wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy swe serduszka i ciepłem otulmy naszych bliskich oraz uśmiechnijmy się do siebie. Świąt Magia niechaj zjedna nas wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie.

Jeśli moja stronka sprawiła, że uwierzyłeś
w magię świąt to proszę napisz mi o tym a
sprawisz mi wielką radość.

Tekst mojego autorstwa

napisany 15 grudnia 2006 roku

Viola